Firma Glasspol.pl pustaki szklane – Jedyny w Polsce producent gotowych okien z pustaków szklanych w technologii CrystalGlass.
Firma Glasspol.pl posiada w swojej ofercie pustaki szklane: LA ROCHERE, SEVES BASIC, SEVES DESIGN.
Firma Glasspol.pl jest wyłącznym importerem okienek wentylacyjnych (wentów) do pustaków szklanych, dzięki którym doświetle z pustaków szklanych może pełnić również funkcję okna. Naturalne światło jest tańsze w eksploatacji więc zachęcamy do zakładania gotowych okien z pustaków szklanych wszędzie tam gdzie nie można założyć okna z PCV lub drewnianych, np. gdy odległość do granicy działki jest mniejsza niż 4 m.

Firma Glasspol.pl pustaki szklane jest wyłącznym importerem luksferów EI 15,   EI 30 i EI 60. Pustaki szklane EI posiadają certyfikat zgodny z normą EN, Certyfikat (ATEST) zgodny z Polską Normą.

Posiadamy Doświadczenie w dziedzinie pustaków szklanych i okien z pustaków szklanch: od 1993 roku.

w Polsce działamy od 2001 roku

Pracownicy firmy Glasspol.pl pustaki szklane posiadają bardzo dużą wiedzę na temat sprzedawanych produktów, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na fachową poradę. Przy wyborze pustaków szklanych trzeba wziąć pod uwagę nie tylko ich kolor i wzór, ale przede wszystkich parametry techniczne, które u poszczególnych producentów są różne. Inne pustaki szklane nadają się na zewnątrz, a inne jako przegrody wewnętrzne. Kryteria jakimi należy kierować się przy zakupie tego materiału są różne, dlatego zapraszamy do skorzystania ze specjalistycznej porady.

Przypominamy, że nasze produkty są do kupienia w sklepie internetowym Luksfer.pl

Oddajemy do Państwa dyspozycji naszą ofertę, mamy nadzieję, że współpraca z firmą Glasspol.pl przyniesie wszystkim wymierne korzyści.

Z wyrazami szacunku,
Maciej Załuski
Szczegółowe pytania prosimy kierować na adres: glasspol@glasspol.pl
lub pod numerem tel. +48 71 310-3000